KARGO

 

Tüm yurt içi gönderimlerimizi SÜRAT Kargo ile yapıyoruz. Kargo ücreti 60 TL standart olarak uygulanmakta olup, 500 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir.

 

Değişim süreçlerimizde SÜRAT kargo ile ürününüzü 60 tl bedelli olarak bize geri gönderebilirsiniz. SÜRAT kargo kodunuzu WhatsApp sms iletişim hattımız (0850 255 4300) veya E-posta adresimiz ([email protected]) üzerinden alabilirsiniz. İade ve değişim süreçlerimizde kargo sorumluluğu ve ücreti müşterilerimize aittir. 

 

 

TESLİMAT

Sürdürülebilirlik politikalarımız çerçevesinde israfı önlemek ve yavaş modayı desteklemek adına ağırlıklı olarak sipariş üzerine üretim yapmaktayız. Siparişiniz elimize ulaştıktan üretim süreciniz başlar ve ortalama olarak 5-14 iş günü içerisinde ürününüz kargoya verilir. Siparişinizi oluştururken ürün sayfasında tahmin edilen kargo teslim süresini bulabilirsiniz. Eğer ürününüzü özel bir gün için alıyor ve daha hızlı bir sürede elinize ulaşmasını istiyorsanız siparişinizi oluşturmadan önce Whatsapp sms iletişim hattımız veya e-posta adresimiz üzerinden lütfen bize yazın. Sizin için elimizden geleni yapacağız. 

Bazı modellerimiz ise elimizde hızlı askı sistemimiz ile üretimden hazır stoklu bulunmaktadır ve bu ürünler aynı gün kargoya verilmektedir. Sizden ricamız sipariş oluşturmadan müşteri hizmetlerimize ulaşarak bilgi almanız.

Bulunduğunuz konuma bağlı olarak siparişleriniz üretimi tamamlandıktan sonra kargoya verildikten sonra 1-3 iş günü içerisinde size teslim edilir. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR