RED ROSE EMBELLISHED
RED ROSE EMBELLISHED
RED ROSE EMBELLISHED

RED ROSE EMBELLISHED

Editörün Yorumu

Red Rose Embellished, bisiklet yaka bel hattında gül detayı olan kısa kollu mini elbise, enerjik ve şık bir görünüm için mükemmel bir seçenektir. Bisiklet yaka tasarımı, elbiseye modern bir dokunuş katar ve boynunuzu zarif bir şekilde vurgular.

Elbisenin kırmızı rengi, cesur ve dikkat çekici bir seçimdir. Kırmızı, tutkuyu ve enerjiyi simgeler ve herhangi bir mekanda dikkat çekici bir şekilde öne çıkar. Ayrıca kırmızı renk, her cilt tonuyla uyumlu olabilir ve herhangi bir etkinlikte şık bir görünüm sağlar.
 

- Renk: Kırmızı

- Mini boy.85 cm.

-Gül aksesuar detaylı

-Bisiklet yaka

- Orta ağırlıkta kumaş.

- İstanbul'da sipariş üzerine üretilmektedir.

- Ön sipariş | 8-14 iş gününde kargoya teslim edilir.

 

Elbisemiz sipariş üzerine üretildiği için beden veya model değişimi yapılabilmekte; fakat iadesi kabul edilmemektedir.

Elbisemiz sipariş üzerine üretildiği için beden veya model değişimi yapılabilmekte; fakat iadesi kabul edilmemektedir. Değişim sürecinde dilerseniz MUUN Showroom'a gelip istediğiniz ürünü deneyerek değişimi sağlayabilirsiniz; dilerseniz de değiştirmek istediğiniz ürünü Whatsapp SMS veya E-posta yoluyla bize bildirip ardından elinizdeki ürünüzü kargoya verebilirsiniz. Marka prensibi olarak değişim süreçlerimizde müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuz hızlı ve kolay bir prosedür uygulamaktayız.
SON GEZİLENLER
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: EN