CREAM BLOSSOM
CREAM BLOSSOM
CREAM BLOSSOM
CREAM BLOSSOM
CREAM BLOSSOM

CREAM BLOSSOM

Discount Rate : %36 Discount
Price : $118.00
Discounted : $75.00

Editörün Yorumu

Cream Blossom, zarif ve şık bir görünüm için mükemmel bir seçenektir. Sal yaka tasarımı, bluza modern bir dokunuş katar ve boynunuzu zarif bir şekilde vurgular.

Bluzun beyaz rengi, temiz ve sofistike bir görünüm sağlar. Beyaz, sadeliği ve zarafeti simgeler ve herhangi bir mekanda şık bir şekilde öne çıkar. Ayrıca beyaz renk, diğer renklerle kolayca kombinlenebilir ve farklı tarzlara uyum sağlar.Gül detayları, bluza romantik bir hava katar. Gül desenleri, bluzun ön kısmında zarif bir şekilde yer alır ve feminen bir dokunuş sağlar. Bu detaylar, bluzu sıradan bluzlardan ayırır ve ona özgün bir tarz kazandırır.

 

- Renk: Beyaz

-Omuzdan boy: 53cm.

-Gül aksesuar ve drape detaylı 

-Şal yaka

- İstanbul'da sipariş üzerine üretilmektedir.

- Ön sipariş | 8-14 iş gününde kargoya teslim edilir.

 

Bluzumuz sipariş üzerine üretildiği için beden veya model değişimi yapılabilmekte; fakat iadesi kabul edilmemektedir.

:
Bluzumuz sipariş üzerine üretildiği için beden veya model değişimi yapılabilmekte; fakat iadesi kabul edilmemektedir. Değişim sürecinde dilerseniz MUUN Showroom'a gelip istediğiniz ürünü deneyerek değişimi sağlayabilirsiniz; dilerseniz de değiştirmek istediğiniz ürünü Whatsapp SMS veya E-posta yoluyla bize bildirip ardından elinizdeki ürünüzü kargoya verebilirsiniz. Marka prensibi olarak değişim süreçlerimizde müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuz hızlı ve kolay bir prosedür uygulamaktayız.
INSTASHOP-MOB
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: EN