Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin güvenliği için en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayacıları kullanıyoruz. Web sitemiz üzerindeki her sayfada tarayıcınızın altında bir anahtar vardır. Bu anahtar, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin işaretidir. Ayrıca; sitemizden yapacağınız tüm alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir. EV SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.

  • SSL Sertifikası

    Muun.com.tr, SSL bağlantısını TLS V1.2 ile kuruyor. Muun.com.tr’nin ve anlaşmalı olduğu bankaların kullandığı sertifika ise RSA kriptolama ile SHA256’dır ve anahtar boyutu 2048k’dır. Bu, mümkün olan en iyi şifrelemedir ve tavsiye edilen minimum değerlerin üzerindedir.
  • 3D Secure

    Muun.com.tr üzerinde tüm siparişlerde bankaların güvenli ödeme altyapısı “3D Secure Sistemi”ni kullanılıyor. Ödeme ekranları ile bankalar arasındaki kredi kartı bilgisinin de dâhil olduğu veri alışverişi, tamamen kriptolanmış bir trafik ile iletiliyor. Kredi kartıyla yaptığınız alışverişlerde kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada, güvenliğiniz için son teknolojiler kullanılıyor. Her tarayıcının altında bulunan anahtar, buna işarettir.
To Top