KARGO

 

Tüm yurt içi gönderimlerimizi MNG Kargo ile yapıyoruz. Kargo ücreti 15 TL standart olarak uygulanmakta olup, 500 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir.

 

Değişim süreçlerimizde MNG kargo ile ürününüzü ücretsiz olarak bize geri gönderebilirsiniz. MNG kargo kodunuzu WhatsApp hattımız (0850 255 4300) veya E-posta adresimiz ([email protected]) üzerinden alabilirsiniz. İade süreçlerimizde kargo sorumluluğu ve ücreti müşterilerimize aittir. 

 

 

 

TESLİMAT

 

 

Sürdürülebilirlik politikalarımız çerçevesinde israfı önlemek ve yavaş modayı desteklemek adına ağırlıklı olarak sipariş üzerine üretim yapmaktayız. Siparişiniz elimize ulaştıktan üretim süreciniz başlar ve ortalama olarak 5-14 iş günü içerisinde ürününüz kargoya verilir. Siparişinizi oluştururken ürün sayfasında tahmin edilen kargo teslim süresini bulabilirsiniz. Eğer ürününüzü özel bir gün için alıyor ve daha hızlı bir sürede elinize ulaşmasını istiyorsanız Whatsapp hattımız veya e-posta adresimiz üzerinden lütfen bize yazın. Sizin için elimizden geleni yapacağız. 

 

Bazı modellerimiz ise elimizde hazır stoklu bulunmaktadır ve bu ürünler aynı gün kargoya verilmektedir. 

 

Bulunduğunuz konuma bağlı olarak siparişleriniz kargoya verildikten 1-3 iş günü içerisinde size teslim edilir.