İptal ve İade

Muun.com.tr üzerinden vermiş olduğunuz tüm siparişlerinizi 15 gün içerisinde hiç bir sebep bildirmeden iade edebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz, iade ve iptal süreçlerinde size memnuniyetle yardımcı olacaktır.

İade etmek istediğiniz siparişinizle ilgili dikkat etmeniz gerekenler:
 • İade süresi, siparişiniz elinize ulaştığından itibaren 15 gündür.
 • Kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış ürünler iade edilemezler.
 • Ürününüzü iade ederken ücretsiz kargo avantajından faydalanmak için; ürününüzü MNG Kargo'ya Muun Tekstil ve Ticaret A.Ş. alıcı adı ile vermeniz yeterlidir.

Muun.com.tr adresinden vermiş olduğunuz siparişleri iade etmek için destek@muun.com.tr adresine e-posta gönderip ürününüzü iade etmek istediğinizi bildirmeniz yeterlidir. Ardından ürününüzü kargoya teslim edebilirsiniz.

İade sürecim ile ilgili ne zaman Muun ile iletişime geçmeliyim ? İadenizi daha hızlı takip edebilmemiz için destek@muun.com.tr adresine konu ile ilgili e-posta gönderebilirsiniz. Müşteri hizmetleri temsilcimiz iade sürecinizi en kolay şekilde yapmanız için elinden geleni yapacaktır.
 1. Kargo şirketini iademi alması için adresime çağırabilir miyim ?

  MNG Kargo Çağrı Merkezi’ni (444 06 06) arayarak adresinizden kargonuzun alınmasını talep edebilirsiniz.

 2. Her ürünü iade edebilir miyim?

  Muun.com.tr üzerinden almış olduğunuz her ürünü iade edebilirsiniz.

 3. Siparişimi verdim ancak sonra vazgeçtim, siparişimi iptal edebilir miyim?

  Bu konu ile ilgili destek@muun.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz. Siparişiniz eğer henüz kargoya verilmediyse siparişinizi iptal edebilirsiniz. Eğer siparişiniz kargoya verildiyse, siparişiniz adresinize teslim edildikten sonra iade etmeniz gerekmektedir.

 4. Satın aldığım ürünü iade ettikten sonra kullandığım kampanya kodlarını tekrar kullanabilir miyim ?

  Eğer faydalandığınız kampanya hala aktif bir kampanya ise kullanabilirsiniz. Eğer kampanya bitmiş ise kullanamazsınız.

 5. İade ettiğim ürünün ücret iadesi ne zaman yapılır?

  Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir. Ürün iade şartlarına uygunsa 2-10 gün içerisinde iade süreci tamamlanır. Ürün iade şartlarına uygun değilse adresinize geri gönderilir. İadeniz tamamlanınca üyelik e-mailinize bir bilgilendirme mesajı gönderilir. Bu mesajı aldıysanız bankanıza Muun tarafından ücret iadesi yapılmış demektir. "Hesabım" bölümünde yer alan “Siparişlerim“ sekmesindeki referans numaranızla bankanızdan iade kontrolü yapabilirsiniz. İade edilen tutarın kartınıza yansıma süresi bankanıza bağlıdır. Kredi kartı ile ödeme yaptıysanız genelde bir kaç günde yansır. Banka kartlarında ise iadenin hesabınıza yansıma süresi daha uzundur. Muun taksitle yapılan alışverişlerin ücretini bankaya tek seferde öder. Banka, bu tutarı kredi kartınıza taksit sayısı kadar ayda iade eder. Örn: 3 taksitle aldıysanız 3 ayda iade tamamlanır. Kargo bedava kampanyasıyla oluşturulan siparişlerin iptal/iadesi olursa ve kalan tutar kampanya şartını sağlamıyorsa iade edilecek ürün bedelinden kargo ücreti düşülür.

To Top