Teslimat

Ürünlerim ne kadar sürede teslim edilir ? 
 
Covid-19 nedeniyle kargolarda gecikmeler olabiliyor. Bölgelere göre kota sistemi getirilebiliyor, o nedenle gecikmeler yaşanabiliyor.
 
Ekip olarak teslimatlarımızı titizlikle yetiştirmeye çalışıyoruz.
 
Ürünlerin teslim tarihi satış sayfalarında belirtilmektedir. Sitemizde ürün detaylarında teslimat tarihlerini sizler için paylaşmaktayız. Ürünlerimizin büyük bir kısmı 24 saat içerisinde kargoya teslim edilir. Bazı ürünlerimizin teslimat süreleri 2-5 iş günü iken bir kısım ürünlerimizin teslimat süreleri 10-15 iş gününü bulabilmektedir. Siparişinizi oluştururken kargoya teslim tarihini kontrol etmeyi unutmayınız.  
 
Bu yolculuğumuzda birlikte yürüdüğümüz tedarikçi firmalarımızın aksesuar ve ev kategorilerimizde ürünlerini de sizlerle buluşturuyoruz. Bazı ürünler el yapımı ürünler olduğundan, teslimat süreleri uzayabiliyor. Ürünleriniz tedarikçi firma tarafından sizlere yönlendirilmektedir. Birlikte çalıştığımız markalarımızın teradik sürelerini de siparişinizi verirken ürün detay kısmında görebilirsiniz. 
 
 
Teslimat ücretli midir ?
 
Yurt içi siparişlerimizi MNG kargo ile teslim etmekteyiz ve teslimat ücretimiz 15 TL'dir. 300TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir. Değişim ve iade süreçlerinde kargonuzu ücretsiz olarak anlaşma kodumuz ile MNG'ye teslim edebilirsiniz.
 
 
Yurt dışı teslimatınız var mıdır ?
 
Yurt dışı siparişlerimizi flymetomuun.com adlı web sitemiz üzerinden almaktayız. Yurt dışı siparişlerinini teslimat konuları ile ilgili tüm bilgileri flymetomuun.com adresini tıklayarak ulaşabilir ya da hello@flymetomuun.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

İade süremiz kaç gündür?

Eğer ki ürünümüz beklentinizi karşılamazsa ya da herhangi bir sebepten dolayi iade/değişim hakkınızı kullanmak isterseniz, ürünü faturasına iade/değişim sebebinizi yazıp imzalayarak aşağıda belirttiğimiz anlaşmalı kargo kodumuzla ürünü teslim aldığınızdan itibaren 10 gün içersinde bize geri göndermeniz yeterli.
 
Anlaşmalı olduğunuz kargo şirketleri nelerdir ?
 
Mng Kargo : Yurtiçi gönderimlerinin anlaşmalı olduğumuz kargo firmamız,anlaşmalı kodumuz,330715489 herhangi bir değişim veya iade gönderimlerinde anlaşmalı kodumuzu vermeniz yeterli olacaktır.
 
UPS Kargo : Avrupa ülkelerinde anlaşmalı kargomuz.
 
PTS Kargo : Amerika eyaletlerinde anlaşmalı kargomuz.
Close
Seçime uyan ürün bulunamıyor.