Müşteri Hizmetleri

Butik bir marka olarak, müşterilerimiz bizim için çok değerlidir. Öncelikli satış kanalımız e-ticaret web sitemiz,muun.com.tr dir.
Buradan alışveriş yapan tüm müşterilerimiz showroomumuzu her zaman ziyaret edebilirler. Sizleri her zaman sıcak bir kahveye ve showroomumuzda ağırlamaktan memnuniyet duyarız.
 
Showroomumuza gelerek koleksiyonlarımızı & kumaşlarımızı yakından tanıyabilir; tasarımlarımızı hem görerek, hem deneyek satın alabilirsiniz.
 
Showroomumuzu hafta içi 5 gün, Pazartesi'den Cuma'ya 09.00-18.00 arasında ziyaret edebilirsiniz.
 
Nişantaşı showroom adresimiz; Halaskargazi Caddesi, Uğur Apt, No:15, Daire: 2 Şişli/İstanbul
 
Soru sormak veya yardım almak mı istiyorsunuz ?
 
Tüm sorularınız için bize destek@muun.com.tr e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetleri temsilcimiz en geç 24 saat içerisinde size dönmüş olacaktır. Eğer bize telefon ile ulaşmak isterseniz 0850 255 43 00 nolu telefon numaramızdan hafta içi 5 gün, Pazartesi'den Cuma'ya 09.00-18.00 arasında ulaşabilirsiniz. 
 
Sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. 
 
Ürünlerim ne kadar sürede teslim edilir ? 
 
Covid-19 nedeniyle kargolarda gecikmeler olabiliyor. Bölgelere göre kota sistemi getirilebiliyor, o nedenle gecikmeler yaşanabiliyor.
 
Ekip olarak teslimatlarımızı titizlikle yetiştirmeye çalışıyoruz.
 
Ürünlerin teslim tarihi satış sayfalarında belirtilmektedir. Sitemizde ürün detaylarında teslimat tarihlerini sizler için paylaşmaktayız. Ürünlerimizin büyük bir kısmı 24 saat içerisinde kargoya teslim edilir. Bazı ürünlerimizin teslimat süreleri 2-5 iş günü iken bir kısım ürünlerimizin teslimat süreleri 10-15 iş gününü bulabilmektedir. Siparişinizi oluştururken kargoya teslim tarihini kontrol etmeyi unutmayınız.  
 
Bu yolculuğumuzda birlikte yürüdüğümüz tedarikçi firmalarımızın aksesuar ve ev kategorilerimizde ürünlerini de sizlerle buluşturuyoruz. Bazı ürünler el yapımı ürünler olduğundan, teslimat süreleri uzayabiliyor. Ürünleriniz tedarikçi firma tarafından sizlere yönlendirilmektedir. Birlikte çalıştığımız markalarımızın teradik sürelerini de siparişinizi verirken ürün detay kısmında görebilirsiniz. 
 
Anlaşmalı olduğumuz kargolar : 
 
Mng Kargo : Yurtiçi gönderimlerinin anlaşmalı olduğumuz kargo firmamız,anlaşmalı kodumuz,330715489 herhangi bir değişim veya iade gönderimlerinde anlaşmalı kodumuzu vermeniz yeterli olacaktır.
 
UPS Kargo : Avrupa ülkelerinde anlaşmalı kargomuz.
 
PTS Kargo : Amerika eyaletlerinde anlaşmalı kargomuz.
 
Siparişimi iptal edebilir miyim ? 
 
Herhangi bir sebepten dolayı siparişinizi iptal etmek isterseniz memnuniyetle size yardımcı oluruz. Bize konu ile ilgili mail atmanız yeterlidir. Siparişiniz eğer henüz kargoya verilmediyse hemen iptal eder ve iadenizi gerçekleştiririz. Siparişiniz eğer kargoya verildi ve size teslim aşamasındaysa, ürün size geldiğinde kabul etmeyip bize geri gönderebilirsiniz. Kargonuz bize ulaştıktan hemen sonra iadenizi gerçekleştireceğiz. 
 
Ürün elime geldikten sonra değişim yapabilir miyim ? 
 
Tabikide! Bize konu ile ilgili mail atmanız ve ürünü bize anlaşmalı kargomuz MNG ile 330715489 anlaşma numarası ile göndermeniz yeterlidir.
 
Ürünü iade edebilir miyim ? 
 
Tabiki de! Bize konu ile ilgili mail atmanız ve ürünü bize anlaşmalı kargomuz MNG ile 330715489 anlaşma numarası ile göndermeniz yeterlidir. Ürün elimize ulaştıktan sonra kontrol eder ve 7 iş günü içerisinde iadenizi gerçekleştiririz. 
Close
Seçime uyan ürün bulunamıyor.