Muun Hakkında


Her kadının dolabında olması gereken zamansız ve özel parçalar üretmek için yola çıkarken, kumaşlarıyla da farklılaşan tasarımlar yaratmayı hedefledik. Gündüzden geceye keyifle giyilebilecek tasarımlar yaratırken, rahat kesimlerden vazgeçmeyen, farklı desen ve renkleri birarada kullanmayı seven kadınların gardrobunda yer almak istedik. 

Tasarım
Marka politikası olarak trendleri yakından takip edip trendlere uygun koleksiyonlar çıkarmak yerine, biz ne giymek isteriz, her kadının dolabında olması gereken en iyi zamansız parçalar nelerdir sorularıyla tasarım sürecimizi başlatıyoruz.

Kalıp 
Dar kalıpların içine sıkışmaktansa, rahat kesim, farklı vücut tiplerine uygun modeller yapmaya özen gösteriyoruz.

Kumaş
Tasarımlarımızda en çok dikkat ettiğimiz konu kesinlikle kumaşlarımız. Kullandığımız kumaşların büyük çoğunluğunda çevreye en duyarlı seçimleri yapmaya çalışıyoruz. En çok sevdiğimiz kumaşları ve onları neden sevdiğimizi öğrenmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Dikim
Dikiş kalitesindeki standartı sağlayabilmek için ürünlerimizi kendi atölyemizde, tamamen kendi kontrolümüzde hayata geçiriyoruz.

Markamız
Müşterilerine karşı dürüst, çalışanlarına karşı hassas, çevreye karşı duyarlı, kaliteli ve ulaşılabilir ürünler yapan bir marka olabilmek için yola çıktık.

To Top